WEBINÁŘ ZDARMA

Odemykání dětského potenciálu
- webinář nejen pro rodiče

s Janem Mühlfeitem a Kateřinou Novotnou

ve středu 16. 1. 2019 od 19:00 hodin

Video pozvánka na webinář

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

WEBINÁŘ PROBĚHNE ZA

Sdílejte webinář se svými přáteli

REGISTRACE NA WEBINÁŘ ZDARMA
s J. Mühlfeitem a K. Novotnou

středa 16. 1. 2019 od 19:00 hodin

Jméno
E-mailová adresa*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zasílání informací sousejících s webinářem a informací tematicky souvisejících s obsahem webináře. Informace jsou zpracovávány v souladu s našimi zásadami zpracování osobních údajů.

Pokud formulář nefunguje v mobilním Safari (iOS), zkuste prosím použít jiný prohlížeč.

Váš email je u nás 100% v bezpečí. Splňujeme GDPR.


Na webináři se dozvíte:

  • jak pracuje dětský mozek v exponenciální době
  • co na to současný vzdělávací sytém
  • jak rozpoznat talenty a proč je důležité je rozvíjet a aktivně využívat
  • jak dosáhnout optimálního výkonu a poznat stavy Flow
  • jak nastavit svůj postoj k dětem a správně je vést
  • jak se stát rodičem „parťákem“

Reference

"Honzovi a Katce se povedla skvělá věc. Tato kniha je stručný a jasný průvodce rozvojem dětského talentu a měla by se stát povinnou četbou pro každého rodiče. Naleznete zde mnoho tipů, které vám i vašim dětem mohou pomoci žít úspěšný a šťastný život."
doc. PhDr. Radek Ptáček, Ph.D.klinický psycholog
"Kniha Odemykání dětského potenciálu vychází z několika kurzů Honzy a Katky pro děti, studenty a rodiče. Osobně jsem se jednoho z kurzů s dcerou Emou zúčastnila a byl to zážitek pro nás obě. Inspiroval nás a zpřehlednil cestu. Věřím, že díky poznání talentů své dcery jí můžu pomoci dojít tam, kam chce a kam patří. Děkuju vám."
Terezie Tománkovámoderátorka FTV Prima
"Přestože knih, které se věnují problematice dětského věku ze všech možných úhlů pohledu, je nespočet, ta, kterou jste právě otevřeli, přichází se svým obsahem na trh v ten nejlepší možný čas! Proč? Současná doba je charakteristická na jedné straně svým blahobytem a až nepřiměřeným sklonem k hédonismu, na straně druhé svým ohromným potenciálem, který když umíme využít, umožní nám všestranný růst osobnosti. Ano, když jej umíme využít! Žijeme totiž v nejlepší době lidstva, snažíme se osidlovat Mars, objevujeme daleké světy ve vesmíru…, ale často neznáme sami sebe, neuvědomujeme si své možnosti, svůj ohromný potenciál, své schopnosti či dovednosti. A právě v tom je nám nápomocna kniha, kterou Honza s Katkou, na bázi své dlouholeté spolupráce v dané problematice, právě vydávají. Knize přeji, ať se stane inspirací nejen pro rodiče s dětmi, ale pro každého, kdo touží po sebevzdělávání, sebepoznání a po pochopení sama sebe."

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D., bývalý osobní trenér Jaromíra Jágra, současný trenér Karolíny Plíškové a dalších profesionálních sportovců

Webinář pro vás připravili

Kateřina Novotná

Kateřina je spoluautorkou projektu Odemykání dětského potenciálu, který pomáhá rodičům a dětem objevit jejich talenty a rozvíjet je. Zabývá se progresivními formami vzdělávání a pracuje s předškolními a školními dětmi již více než 10 let. 

Vede kurzy, přednášky a workshopy pro rodiče, děti, studenty i celé školy. Spolu s Janem Mühlfeitem provází pořadem na Frekvenci 1 „Tipy F1 pro chytré rodiče“.  Absolvovala koučovací výcvik pod vedením Jana Mühlfeita a je členkou Institute of Coaching at McLean Hospital, Harvard Medical School affiliate. Také absolvovala Montessori kurz a věnuje se Canisterapii.

Jan Mühlfeit

Jan má za sebou velmi úspěšné budování týmů a organizací během své téměř 22 let dlouhé kariéry v Microsoftu, kde byl Presidentem pro Evropu, Microsoft Corporation.

Na základě své globální zkušenosti vytvořil zcela unikátní metodiku jak najít osobní výjimečnost pro jednotlivce i týmy. Jan učí svoje kursy „Odemykání lidského potenciálu“ dále je spolu s Kateřinou Novotnou spoluatorem úspěšného semináře „Odemykání dětského potenciálu.

Jan také koučuje vrcholové manažery, olympijské vítěze a umělce z mnoha zemí a kontinentů. V oblasti koučování a mentoringu spolupracuje s INSEAD, Cambridge, Gallup, Imperial Colege, McLean Hospital, Harvard Medical School Affiliate.

Kontakt

michal@evolution.cz | +420 777 264 479